SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P10 B
Matcher
DECEMBER 2023
 
09
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP Konstgräs 11-manna
IFK Klagshamn - LB07  -      
09
15:00
lör
15:00    
Höllviken IP
BK Höllviken - LB07 K. P2011  -      
10
15:30
sön
15:30    
Hyllie IP Konstgräs 11-manna
Hyllie IK - LB07   -      
 
28
17:00
tor
17:00    
Klagshamns nya sporthall
FC Bellevue - IF Limhamn Bunkeflo  -      
JANUARI 2024
 
13
16:00
lör
16:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - IF Limhamn Bunkeflo  -      
13
17:00
lör
17:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - IF Limhamn Bunkeflo  -      
 
27
09:50
lör
09:50    
Hedens IP
Råå IF - IF Limhamn Bunkeflo4  -  1  
27
11:45
lör
11:45    
Hedens IP
Råå IF - IF Limhamn Bunkeflo1  -  3  
28
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg2  -  1  
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Torns IF6  -  1  
04
11:00
sön
11:00    
Malmö IP Tävlingsarena 11-manna
FBK Balkan - IF Limhamn Bunkeflo L30  -  3  
04
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö City FC1  -  2  
 
11
11:00
sön
11:00    
Högalids IP
Kävlinge Harrie FF - IF Limhamn Bunkeflo 3  -  3  
 
18
10:30
sön
10:30    
Ulkavallens IP
Borstahusens BK - IF Limhamn Bunkeflo 2  -  11
 
25
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Kävlinge Harrie 4  -  2  
MARS 2024
 
02
16:30
lör
16:30    
Limhamns IP Konstgräs 2 (övre planen)
IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Olympic2  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
Laröds IP
Hittarps IK - IF Limhamn Bunkeflo L13  -  10
 
09
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 1
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Kulladals FF6  -  1  
09
16:30
lör
16:30    
Limhamns IP Konstgräs 1
IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Bellevue2  -  1  
10
12:00
sön
12:00    
Askeröds IP
Askeröds IF - IF Limhamn Bunkeflo L11  -  5  
 
16
11:45
lör
11:45    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo L33  -  1  
17
09:30
sön
09:30    
Limhamns IP Konstgräs 1
Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo L13  -  3  
 
22
19:00
fre
19:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - IF Limhamn Bunkeflo6  -  0  
23
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Gislövs IF2  -  1  
24
16:00
sön
16:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Alegria FK 6  -  0  
 
28
18:30
tor
18:30    
Kirsebergs IP
IF Limhamn Bunkeflo L3 - BK Flagg3  -  3  
29
07:50
fre
07:50    
Anderslövs IP
ACT Matchkamp - LB07  -      
30
10:30
lör
10:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - IFK Klagshamn6  -  0  
APRIL 2024
 
01
13:00
mån
13:00    
Skurups IP
Skurups AIF - IF Limhamn Bunkeflo L2 1  -  0  
06
09:15
lör
09:15    
Strövelstorps IP
IF Limhamn Bunkeflo - IMEX Cup  -      
07
13:00
sön
13:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo svart - Lilla Torg FF svart4  -  1  
07
15:30
sön
15:30    
Limhamns IP Konstgräs 1 (nedre planen)
IF Limhamn Bunkeflo L3 - Genarps IF2  -  3  
 
13
13:45
lör
13:45    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo röd - Limhamn FC vit3  -  0  
14
14:30
sön
14:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC 3 - IF Limhamn Bunkeflo svart0  -  7  
14
16:00
sön
16:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo vit - Blentarps BK 2  -  2  
 
20
11:15
lör
11:15    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo svart - FC Bellevue guld2  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo röd1  -  1  
21
17:00
sön
17:00    
Åkarps IP, konstgräs 9-manna
Arlövs BI - IF Limhamn Bunkeflo vit2  -  3  
 
26
19:00
fre
19:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken grön - IF Limhamn Bunkeflo svart4  -  3  
27
16:00
lör
16:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo röd - Skurups AIF vit2  -  0  
28
13:45
sön
13:45    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo vit - Bara GoIF3  -  2  
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Sandskogens IP C-plan 9-manna
Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo röd2  -  0  
04
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP konstgräs 9-manna
Kulladals FF svart - IF Limhamn Bunkeflo vit0  -  2  
05
sön
00:00    
Bunkeflo IP A-plan
IF Limhamn Bunkeflo svart -   -      
 
09
14:00
tor
14:00    
Bunkeflo IP B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Kulladals FF5  -  3  
 
17
19:00
fre
19:00    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo vit - Klågerups GoIF Vit4  -  3  
19
10:30
sön
10:30    
Pilbäcks IP 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo svart - FBK Balkan röd0  -  5  
19
12:00
sön
12:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo röd - Oxie SK vit1  -  1  
 
25
09:30
lör
09:30    
Dalhems IP A-plan 9-manna
BK Flagg - IF Limhamn Bunkeflo svart1  -  10
26
10:30
sön
10:30    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF grå - IF Limhamn Bunkeflo röd12  -  1  
 
31
19:00
fre
19:00    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue vit - IF Limhamn Bunkeflo vit3  -  0  
JUNI 2024
 
01
09:30
lör
09:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo röd - AC Trelleborg svart0  -  7  
02
09:30
sön
09:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo svart - BK Olympic vit1  -  1  
02
14:00
sön
14:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo vit - Rydsgårds AIF blå7  -  1  
 
08
12:00
lör
12:00    
Hyllie IP konstgräs 1 9-manna
Hyllie IK svart - IF Limhamn Bunkeflo svart2  -  5  
09
11:00
sön
11:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo röd2  -  2  
09
11:30
sön
11:30    
Aggarpsvallen, Plan 4, konstgräs 9-manna
Svedala IF - IF Limhamn Bunkeflo vit2  -  0  
 
14
19:00
fre
19:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo vit - Genarps IF6  -  1  
16
13:15
sön
13:15    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo röd - BK Olympic grön15  -  0  
 
19
18:00
ons
18:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo svart3  -  0  
JULI 2024
 
21
12:00
sön
12:00    
Kirsebergs IP Konstgräs 11-manna
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo  -