SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P8 B Svart
Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Ystad IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken vit  -      
03
12:15
sön
12:15    
Kunskapsportens Arena Konstgräs A
 
Olympic Cup - LB07  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skanör Falsterbo IF vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
17
11:00
sön
11:00    
Höllviken IP
BK Höllviken grön - LB07  -      
 
29
12:00
fre
12:00    
Baltiska Hallen
 
Skånecupen - LB07  -      
JANUARI 2024
 
13
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Kulladals FF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Västervångs IP, Trelleborg
FC Trelleborg - LB07  -      
14
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skurups AIF svart  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
Limhamns FC - LB07  -      
27
11:45
lör
11:45    
Rosengårds IP
FC Rosengård - LB07  -      
28
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken svart  -      
FEBRUARI 2024
 
03
08:00
lör
08:00    
Kunskapsportns Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Indoor cup - LB07  -      
03
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Tygelsjö IK  -      
04
13:00
sön
13:00    
Kunskapsportns Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Indoor cup - LB07  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Husiegård IP
Husie IF - LB07  -      
11
09:00
sön
09:00    
Husiegård IP
Husie IF Rosa - LB07  -      
11
10:00
sön
10:00    
Bara GIF
Bara GIF - LB07  -      
11
15:00
sön
15:00    
Sandskogens IP
Ystad IF FF - LB07  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Tygelsjö IK  -      
18
09:30
sön
09:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
18
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
 
LB07 - Limhamns FF  -      
25
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skabersjö IF  -      
MARS 2024
 
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Möjligheten 1  -      
03
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - GIF Nike  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken blå  -      
APRIL 2024
 
01
08:00
mån
08:00    
Höllvikens IP
Matchcamp BK Höllviken mfl - LB07  -      
MAJ 2024
 
10
11:00
fre
11:00    
Rudersdal DK
 
Rudersdal cup i Danmark - LB07  -      
11
08:00
lör
08:00    
Rudersdal DK
 
Rudersdal cup i Danmark - LB07  -      
JUNI 2024
 
08
08:00
lör
08:00    
Vallensbaek idraetscenter
 
VALLENSBÆK CUP 2024 - LB07  -      
AUGUSTI 2024
 
10
08:00
lör
08:00    
Sandskogens IP
 
Team Sportia cup i Ystad - LB07  -