SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P8 B Svart
Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Ystad IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken vit  -      
03
12:15
sön
12:15    
Kunskapsportens Arena Konstgräs A
 
Olympic Cup - LB07  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skanör Falsterbo IF vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Bara IP
Bara GIF - LB07  -      
17
11:00
sön
11:00    
Höllviken IP
BK Höllviken grön - LB07  -      
 
29
12:00
fre
12:00    
Baltiska Hallen
 
Skånecupen - LB07  -      
JANUARI 2024
 
13
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Kulladals FF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Västervångs IP, Trelleborg
FC Trelleborg - LB07  -      
14
14:00
sön
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skurups AIF svart  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
Limhamns FC - LB07  -      
27
11:45
lör
11:45    
Rosengårds IP
FC Rosengård - LB07  -      
28
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken svart  -      
FEBRUARI 2024
 
03
08:00
lör
08:00    
Kunskapsportns Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Indoor cup - LB07  -      
03
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Tygelsjö IK  -      
04
13:00
sön
13:00    
Kunskapsportns Arena, yta utanför specifik plan
LB07 Indoor cup - LB07  -      
 
10
09:00
lör
09:00    
Husiegård IP
Husie IF - LB07  -      
11
09:00
sön
09:00    
Husiegård IP
Husie IF Rosa - LB07  -      
11
10:00
sön
10:00    
Bara GIF
Bara GIF - LB07  -      
11
15:00
sön
15:00    
Sandskogens IP
Ystad IF FF - LB07  -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Tygelsjö IK  -      
18
09:30
sön
09:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
18
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
 
LB07 - Limhamns FF  -      
25
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Skabersjö IF  -      
MARS 2024
 
03
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Möjligheten 1  -      
03
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - GIF Nike  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
10
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken blå  -      
10
13:00
sön
13:00    
Laröds IP, Helsingborg
Hittarps IK - LB07  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Olympic  -      
16
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Olympic  -      
17
12:00
sön
12:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - BK Olympic  -      
APRIL 2024
 
01
09:30
mån
09:30    
Höllvikens IP
Matchcamp BK Höllviken mfl - LB07  -      
01
09:30
mån
09:30    
Höllvikens IP
Matchcamp BK Höllviken mfl - LB07  -      
01
12:10
mån
12:10    
Höllvikens IP
Matchcamp BK Höllviken mfl - LB07  -      
07
09:15
sön
09:15    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - GIF Nike  -      
07
10:00
sön
10:00    
Fågelvallen, Lund
Värpinge IF - LB07 M. P2013 Bunkeflo  -      
07
11:15
sön
11:15    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Husie IF  -      
 
13
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B svart - GIF Nike rosa  -      
14
09:20
sön
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B mint - FC Trelleborg röd  -      
14
10:50
sön
10:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B lila - IFK Malmö FK gul  -      
14
13:15
sön
13:15    
Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B mint  -      
20
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
Limhamn FC 1 - IF Limhamn Bunkeflo B lila  -      
20
11:20
lör
11:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå - Heleneholms SK   -      
21
12:45
sön
12:45    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B svart  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo B lila  -      
27
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B svart - Skabersjö IF gul  -      
28
09:20
sön
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå - Malmö FF vit  -      
28
10:50
sön
10:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B mint - Gislövs IF röd  -      
28
13:00
sön
13:00    
Aggarpsvallen, Svedala
Skabersjö IF - LB07  -      
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
Ystads IF FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B mint  -      
05
09:30
sön
09:30    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF ljusblå - IF Limhamn Bunkeflo B svart  -      
05
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B lila - FC Möllan  -      
05
12:00
sön
12:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK röd - IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå  -      
 
10
11:00
fre
11:00    
Rudersdal DK
 
Rudersdal cup i Danmark - LB07  -      
11
08:00
lör
08:00    
Rudersdal DK
 
Rudersdal cup i Danmark - LB07  -      
 
18
10:20
lör
10:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B svart - BK Olympic grön  -      
18
11:50
lör
11:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå - BK Höllviken blå  -      
19
sön
00:00    
Annan anläggning / plats
- IF Limhamn Bunkeflo B lila  -      
19
10:20
sön
10:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B mint - Tygelsjö IK vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
Hyllie IK 2 - IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå  -      
26
09:20
sön
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B lila - IFK Klagshamn   -      
26
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (F)
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo B svart  -      
26
10:50
sön
10:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B mint - BK Höllviken grön  -      
JUNI 2024
 
01
09:15
lör
09:15    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF grön - IF Limhamn Bunkeflo B lila  -      
01
10:50
lör
10:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B svart - FC Trelleborg blå  -      
01
12:00
lör
12:00    
Aggarpsvallen, Plan 2, 7-manna 1
Skabersjö IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B mint  -      
02
09:20
sön
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå - Husie IF röd  -      
 
08
08:00
lör
08:00    
Vallensbaek idraetscenter, Danmark
 
VALLENSBÆK CUP 2024 - LB07  -      
08
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B lila - Malmö City FC vit  -      
08
11:30
lör
11:30    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå  -      
09
10:50
sön
10:50    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B svart - Hyllie IK 1  -      
09
12:20
sön
12:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B mint - Skurups AIF vit  -      
 
14
18:00
fre
18:00    
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
Liria IF - IF Limhamn Bunkeflo B lila  -      
15
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B mörkblå - BK Flagg blå  -      
16
11:30
sön
11:30    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B svart  -      
16
12:00
sön
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B mint  -      
AUGUSTI 2024
 
10
08:00
lör
08:00    
Sandskogens IP
 
Team Sportia cup i Ystad - LB07  -