SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P8 L Svart
Matcher
JANUARI 2024
 
14
11:00
sön
11:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
14
12:30
sön
12:30    
Västervångs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
 
21
09:30
sön
09:30    
Mellanheden
FC Bellevue - LB07  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 2:2
LB07 - Bosna SK  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:30
lör
13:30    
Kunskapsportens Arena Konstgräs A
LB07 L2 - Blandat  -      
04
08:30
sön
08:30    
Kunskapsportens Arena Konstgräs A
LB07 L1 - Blandat  -      
MARS 2024
 
02
10:30
lör
10:30    
Lilla Malmö IP
Lilla Torg FF - LB07 M. P2013 Limhamn   -      
 
16
14:30
lör
14:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - BK Höllviken  -      
17
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - LB07  -      
17
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - LB07  -      
 
23
15:30
lör
15:30    
Kulladal
Kulladal - LB07  -      
24
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Vellinge IF  -      
24
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Vellinge IF  -      
APRIL 2024
 
01
09:00
mån
09:00    
Höllvikens IP
LB07 A1 - BK Höllviken  -      
01
09:00
mån
09:00    
Höllvikens IP
LB07 B2 - BK Höllviken  -      
01
09:40
mån
09:40    
Höllvikens IP
LB07 B3 - BK Höllviken  -      
01
12:20
mån
12:20    
Höllvikens IP
LB07 C1 - BK Höllviken  -      
 
14
11:35
sön
11:35    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart - GIF Nike röd  -      
14
14:50
sön
14:50    
Limhamns IP Konstgräs övre 2:2
IF Limhamn Bunkeflo L3 - FC Hermodsdal  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
GIF Nike blå - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
21
09:15
sön
09:15    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
21
09:20
sön
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Anderslövs BoIK  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Mariedals IP
Lilla Torg FF - LB07  -      
27
10:00
lör
10:00    
Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
Malmö City FC gul - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
28
09:20
sön
09:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Åkarps IF 1  -      
28
13:20
sön
13:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart - BK Flagg röd  -      
MAJ 2024
 
04
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Bunkeflo FF  -      
04
10:30
lör
10:30    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Husie IF rosa - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
04
12:30
lör
12:30    
Gullviksborgs IP 7-manna
Malmö IKF - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
 
14
17:00
tis
17:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Limhamns FF  -      
16
18:30
tor
18:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Limhamns FF  -      
18
10:20
lör
10:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart - Åkarps IF 2  -      
18
12:00
lör
12:00    
Söderslättshallens IP plan 2
Trelleborgs FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
 
26
10:00
sön
10:00    
Klagstorps IP A-plan 7-manna
Klagstorps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
26
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Veberöds AIF svart  -      
26
12:00
sön
12:00    
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
FC Möjligheten 1 - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
JUNI 2024
 
01
10:45
lör
10:45    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
02
09:20
sön
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart - Skanör Falsterbo IF vit  -      
02
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - BK Olympic vit  -      
 
08
11:45
lör
11:45    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
FC Trelleborg vit - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
09
11:50
sön
11:50    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L svart - FBK Balkan Röd  -      
09
13:50
sön
13:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - FC Rosengård 1917 blå  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (F)
BK Höllviken svart - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
16
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Skegrie BK  -      
16
13:30
sön
13:30    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
JULI 2024
 
03
18:00
ons
18:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Lilla Torg  -      
 
30
18:00
tis
18:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
AUGUSTI 2024
 
17
10:00
lör
10:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
17
10:45
lör
10:45    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF rosa - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
18
09:00
sön
09:00    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue blå - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
 
24
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Malmö City FC vit  -      
24
10:50
lör
10:50    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - BK Höllviken svart  -      
25
13:10
sön
13:10    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L svart - Hyllie IK 2  -      
 
30
19:00
fre
19:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
Lindeborgs FF 1948 röd - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
31
12:30
lör
12:30    
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
FC Möjligheten 1 - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
31
13:15
lör
13:15    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg blå - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
09:30
lör
09:30    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
07
11:40
lör
11:40    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - BK Olympic grön  -      
07
12:20
lör
12:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Kulladals FF vit  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF svart - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
15
10:20
sön
10:20    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L svart - Kvarnby IK röd  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
Ariana FC - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
21
10:45
lör
10:45    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
21
12:20
lör
12:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Kulladals FF blå  -      
 
28
10:30
lör
10:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 2
Hyllie IK 1 - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
28
12:40
lör
12:40    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Lilla Torg FF vit  -      
29
13:20
sön
13:20    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L svart - FC Bellevue vit  -      
OKTOBER 2024
 
05
11:00
lör
11:00    
Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
05
11:10
lör
11:10    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Teckomatorps SK   -      
06
09:00
sön
09:00    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FBK Balkan Röd - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
 
11
18:45
fre
18:45    
Lilla Malmö IP 7-manna
Lilla Torg FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
12
12:40
lör
12:40    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Limhamn FC 1  -      
13
10:20
sön
10:20    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L svart - Husie IF röd  -