SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P7 L
Matcher
DECEMBER 2023
 
03
09:00
sön
09:00    
Annan anläggning / plats
Husie - LB07  -      
03
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Husie  -      
03
13:00
sön
13:00    
Annan anläggning / plats
Svedala - LB07  -      
 
09
11:15
lör
11:15    
Stadionområdet
 
Malmö FF - LB07 N. P2014 Limhamn Svart  -      
09
13:15
lör
13:15    
Limhamns IP Konstgräs
 
LB07 N. P2014 Limhamn Svart - Vellinge IF  -      
 
16
10:30
lör
10:30    
Höllviken IP
BK Höllviken - LB07  -      
17
12:30
sön
12:30    
Plan *Östran" i Vellinge
Vellinge - LB07  -      
JANUARI 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Annan anläggning / plats
Uppåkra IF - LB07 N. P2014 Limhamn Svart  -      
14
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP A-plan
 
LB07 Bunkeflo - LB07 N. P2014 Limhamn Svart  -      
14
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Kvarnby IK  -      
 
21
09:30
sön
09:30    
Höllvikens IP
BK Höllviken - LB07  -      
21
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
LB07 - FC Trelleborg  -      
21
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
LB07 - Husie IF  -      
 
25
17:20
tor
17:20    
Annan anläggning / plats
 
Husie IF - LB07 N. P2014 Limhamn Svart  -      
27
09:30
lör
09:30    
Västervångs IP (Trelleborg)
Skegrie BK - LB07  -      
28
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - Kvarnby IK  -      
FEBRUARI 2024
 
03
12:30
lör
12:30    
Annan anläggning / plats
Vellinge - LB07  -      
04
09:15
sön
09:15    
Mariedals IP
Lilla torg - LB07  -      
04
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
LB07 - LB07  -      
 
11
09:30
sön
09:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - LB07  -      
11
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - FC Bellevue  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Bara IP, Henriette Coyets gata 16
Bara GIF - LB07  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Norrvalla IP
Helsingborg City FC - LB07  -      
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
LB07 - Lilla torg  -      
02
10:00
lör
10:00    
Bara IP, Henriette Coyets gata 16
Bara GIF - LB07  -      
02
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning / plats
 
BK Höllviken - LB07 N. P2014 Limhamn Svart  -      
03
11:00
sön
11:00    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
LB07 - MFF  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Annan anläggning / plats
Skanör - LB07  -      
10
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
LB07 - FC Bellevue  -      
10
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 - TFF  -      
 
17
09:00
sön
09:00    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
 
LB07 -   -      
 
23
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP Konstgräs
 
LB07 N. P2014 Limhamn - Sorgenfri FF  -      
24
13:00
sön
13:00    
Svalebo Nya Konstgräs
Veberöds AIF - LB07  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - LB07  -      
30
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP - Centrumplan
Lunds BK - LB07  -      
APRIL 2024
 
01
12:30
mån
12:30    
Limhamns IP Konstgräs Övre plan
LB07 - Sorgenfri FF  -      
 
13
08:00
lör
08:00    
Annan anläggning / plats
 
LB07 -   -      
13
09:00
lör
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L grön  -      
13
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Kulladals FF svart  -      
13
14:00
lör
14:00    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
14
13:05
sön
13:05    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L blå - Trollenäs IF   -      
 
20
09:15
lör
09:15    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF gul - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
20
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L grön - Heleneholms SK lila  -      
20
09:30
lör
09:30    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK röd - IF Limhamn Bunkeflo L blå  -      
21
11:20
sön
11:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L röd - BK Höllviken svart  -      
 
27
10:30
lör
10:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Hyllie IK 1 - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
27
11:15
lör
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L grön  -      
28
sön
00:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Husie IF 2  -      
28
13:05
sön
13:05    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L blå - Värpinge IF vit  -      
MAJ 2024
 
01
08:00
ons
08:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF - LB07  -      
01
08:00
ons
08:00    
Aggarpsvallen Svedala Invitational
 
- LB07  -      
01
08:45
ons
08:45    
Aggarpsvallen Svedala Invitational
 
- LB07  -      
03
18:45
fre
18:45    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC 1 - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
04
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - FBK Balkan gul  -      
04
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde svart - IF Limhamn Bunkeflo L blå  -      
05
09:20
sön
09:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L grön - Lilla Torg FF blå  -      
 
18
10:20
lör
10:20    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Trelleborgs FF blå  -      
18
11:50
lör
11:50    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L blå - Dalby GIF blå  -      
19
10:15
sön
10:15    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC 2 - IF Limhamn Bunkeflo L grön  -      
19
11:30
sön
11:30    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
26
sön
00:00    
Bunkeflo IP A-plan
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Arlövs BI vit  -      
26
10:00
sön
10:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK - IF Limhamn Bunkeflo L blå  -      
26
15:30
sön
15:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF orange - IF Limhamn Bunkeflo L grön  -      
JUNI 2024
 
01
10:50
lör
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L röd - FC Trelleborg blå  -      
01
12:20
lör
12:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L blå - Bjärreds IF gul  -      
02
12:20
sön
12:20    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L grön - BK Höllviken blå  -      
02
13:30
sön
13:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Bosnien Hercegovinas SK mörkblå - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L blå  -      
08
10:15
lör
10:15    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo L grön  -      
09
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - Lindeborgs FF 1948 röd  -      
09
12:00
sön
12:00    
Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn blå - IF Limhamn Bunkeflo L röd  -      
 
15
09:20
lör
09:20    
Limhamns IP plan 1 7-manna 2
LB07 N. P2014 Limhamn - BK Höllviken  -      
16
sön
00:00    
Bunkeflo IP A-plan
IF Limhamn Bunkeflo L blå -   -      
16
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L vit  -      
16
12:20
sön
12:20    
Limhamns IP plan 1 7-manna 2
LB07 N. P2014 Limhamn - BK Höllviken  -      
 
18
19:45
tis
19:45    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L röd - Skurups AIF  -      
18
19:45
tis
19:45    
Limhamns IP Plan 3, konstgräs 7-manna
IF Limhamn Bunkeflo L grön - Lindeborgs FF  -      
JULI 2024
 
06
08:00
lör
08:00    
Aggarpsvallen Svedala
Skabersjö IF (cup lörd och sönd) - LB07  -      
 
31
18:30
ons
18:30    
Annan anläggning / plats
LB07 - BK Höllviken  -      
AUGUSTI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Annan anläggning / plats
LB07 - BK Höllviken  -      
04
10:00
sön
10:00    
Annan anläggning / plats
LB07 - Lilla torg FF  -      
04
14:00
sön
14:00    
Annan anläggning / plats
LB07 - Bara GIF  -